רישיון עסק

על פי חוק רישוי עסקים תשכ"ח – 1968, כל עסק המוגדר כטעון רישוי בצו רישוי עסקים חייב ברישיון לפתיחתו ולניהולו. רישיון לניהול עסק הינו האישור, הניתן על ידי הרשות המקומית לבעלים של העסק הנדון, לפתיחתו ולניהולו בהתאם לתנאים, חוקים ותקנות, הקיימים מכוח חוק רישוי עסקים, התקנות והצווים הנלווים אליו.

רישיון עסק
אם החלטתם שאתם רוצים להקים עסק ואם אתם רוצים שהעסק הזה יתנהל כשורה, חלק ממה שאתם צריכים לדאוג לו זה שיהיה לכם רשיון עסק בתוקף. לא כל אחד יוכל לקבל רישיון כזה ויש לא מעט פרמטרים שצריך לעמוד בהם על מנת שאפשר יהיה לקבל את הרישיון הזה, והדבר החשוב ביותר להבנה זה שללא רישיון מסוג כזה לא תוכלו לנהל את העסק שלכם. זה נכון הן לגבי עסקים קטנים והן לגבי עסקים גדולים יותר, ורישיון העסק יינתן לכם על פי מספק סעיפים שונים.

מה צריך לעשות כדי לקבל רישיון עסק?
אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לעשות על מנת שתוכלו גם אתם לקבל רישיון לעסק שאותו אתם מנהלים, זה להבין מהן בכלל הדרישות. אין כל סיכוי שתוכלו לעמוד בדרישות לקבל הרישיון ככה סתם, ולכן חשוב תחילה לדעת מה מצפים מכם. אחת מהדוגמאות שתמיד חוזרות על עצמן זה נושא הבטיחות באש, כי אם העסק שלכם מתנהל מבניין גדול הרי שחלק מהעניין זה לוודא שיש לכם מערכות שונות לקיבוי אש.

שירות בתחום
על מנת שתוכלו גם אתם להיות בטוחים שתקבלו את רישיון העסק שלו אתם זקוקים וכדי שתוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם פועל כשורה, כדאי יהיה לפנות אל המומחים. אצלנו תוכלו לקבל שירות בתחום הזה ואין ספק שאנו נהייה האנשים שיוכלו לעזור לכם להפעיל את העסק על פי חוק. חשוב ביותר לקבל את רישיון העסק כי אחרת אתם עלולים להפעיל עסק שלא כחוק וזה כמובן מיותר.

רישיון עסק