היתר בניה

היתר בניה הינו שם כללי אשר ברצוננו לתכנן ולבצע בניה מכל סוג ולכל שימוש. תפקידנו כאן לתת יעוץ, הכוונה ופיקוח ע"פ החוקים והתקנות העומדים לרשותינו ולבצע בניה נכונה אשר תעבור בדיקה של שירותי הכבאות ותאושר על ידם לקראת התחלת ביצוע ואישור לטופס 4 (אכלוס).

היתר בניה
בטיחות א.ש הינה חברת יועצי בטיחות אש אשר מספקת לענף הבניה לכל סוג מבנה בין המבנה חדש, שימור, תמ"א 38, וכד' יעוץ, תכנון (בניית תוכנית בטיחות) פיקוח וליווי בזמן בניה וזאת ע"י שמירה על התקנות והחוקים הרלוונים, ושומרים על קשר ישיר מול שירותי הכבאות לצורך קבלת טופס 4 (אכלוס) מהיר.

אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים להיות מודעים אליהם כשאתם רוצים לבנות מבנה מסוים, בין אם מדובר על מבנה חדש ובין אם מדובר על הרחבה של הבית הקיים שלכם, זה שעליכם להשיג אישור לכך. אדם לא יכול לקום בבוקר ולהחליט שהוא רוצה להרחיב את המרפסת שלו או כל דבר אחר, ולכן בהחלט חשוב לדאוג לכך שיהיה לכם היתר בניה. השאלה הגדולה בדרך כלל היא מדוע אדם מסוים מקבל היתר בניה ואחרים לו, והאמת היא, שזה לא עניין פשוט.

איך מקבלים היתר בניה
אם חשוב לכם לבנות בצורה חוקית אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה לכם היתר בניה, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. אצלנו תוכלו לקבל היתר כזה בצורה פשוטה יחסית, כי למעשה חלק מהשירות שאנשי המקצוע שלנו יוכלו לתת לכם הוא טיפול בכל נושא האישורים וההיתרים. בצורה כזאת תהייה לכם הזדמנות לבנות בית או להוסיף לו הרחבות שונות על פי החוק וללא כל סיכון, ולכן זה כל כך חשוב.

מדוע הניסיון והמקצוענות חשובים
זה נכון שיש היום הרבה חברות שיכולות לתת לכם שירות מקצועי בכל מה שקשור להיתר בניה, אך לא כל חברה מספיק מובילה בתחום הזה. מעבר לכך שהאישורים להיתרי הבניה צריכים להיות חוקיים, יש כאן גם עניין של מהירות, כי אם מתחלים לעבוד על קבלת ההיתר היום והוא מגיע רק בעוד חודשים רבים הרי שזה לא כדאי. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שגם נעזור לכם להשיג את ההיתר שלו אתם זקוקים וגם נעשה זאת מהר.

היתר בניה