יועץ בטיחות

בכל מבנה שנמצא בהליך בניה, שיפוץ, תמ"א וכד' צריך לדאוג גם לנושא הבטיחות אש כחלק מדרישות העירייה לאישור שירותי הכבאות על המבנה. אם אתם מתכננים מבנה או שינויים במבנה קיים.

אם לא יהיה איש מקצוע אמין שייתן לכם ייעוץ לגבי הבטיחות אש, תהיו עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם אחראים לאסון העלול להתרחש. יש הרבה סיבות שבגללן אסונות  עלולים להתרחש, ואם אתם רוצים להימנע ממצב כזה הרי שעליכם להזמין יועץ בטיחות שיוכל לתת לכם שירות מצוין.

איך בוחרים יועץ בטיחות אש
יש היום הרבה אנשי מקצוע שיכולים לתת לכם שירות של ייעוץ בטיחות, ולכן בהחלט כדאי לכם לשים לב אל מי אתם פונים. לא כל אדם שמציג את עצמו בתור יועץ בטיחות הוא אכן אדם שיש לו מספיק ניסיון וידע בתחום הזה, ולכן כדאי שתקראו דבר או שניים על האדם שממנו אתם רוצים לקבל שירות. אם אתם רוצים להיות בטוחים שייעוץ בטיחות שאתם מקבלים באמת יהיה ייעוץ שיוכל למנוע אסונות בעתיד, הרי שכדאי לכם לפנות אלינו, כי אצלנו המקצועיות היא מעל הכול.

תרומת הניסיון למקצועיות
כפי שקורה בתחומים אחרים, גם כאשר מדובר בתחום כמו בטיחות בהחלט כדאי לכם לשים לב לניסיון, וזה בדיוק מה שתוכלו לצפות לו מאיתנו. ייעוץ הבטיחות שאנחנו נותנים לכם הוא ייעוץ בטיחות מקצועי ביותר, כי אחרי שנים של ניסיון בתחום הזה אנחנו יודעים למה חשוב לשים לב ואיך לייעץ נכון בתחום הזה.

דוגמא לסטריפ הגשה לשירותי הכבאות לצורך קבלת אישור

יועץ בטיחות