התחדשות עירונית

התחדשות עירונית הינו מונח המתייחס לכל אותם תהליכים שמתרחשים בשכונות מסוימות בעיר כדי לעורר אותן, לשפר אותן ולהחזיר אותן להיות חלק מהעיר. 

היוזמה יכולה להיות טבעית, של קבלנים עם אינטרס מסוים או של העירייה עצמה, ובדרך כלל מדובר על פרויקטים שלוקחים לא מעט זמן ומשאבים.

המטרה היא לא רק לחדש את הסביבה וליצור עוד שירותים לתושבים, אלא גם לחדש את המבנים עצמם, את החזות שלהם ואת העמידות שלהם בפני תופעות טבע שונות. בכל הפרויקטים של התחדשות עירונית אשר נעשים באופן יזום יש להתייחס גם לנקודות חשובות כמו מילוט בעת שריפה ובטיחות אש, וכאן בדיוק החברה שלנו נכנסת לתמונה. את החברה שלנו, "בטיחות א.ש-הנדסת פתרונות אש" הקמנו כבר לפני שנים ואנחנו המומחים בכל מה שקשור לבטיחות באש, בין אם זה:

– בבית פרטי
– בשכונה
– במבנה ציבורי
– בעסקים
או בכל מבנה או פרויקט אחר.

תנו למומחים לעשות עבורכם את העבודה

לכן, אם אתם מעורבים או אחראים על פרויקטים של התחדשות עירונית כמו תמא 38 כדאי יהיה לפנות אלינו כי איתנו העבודה שאתם מבצעים תכלול את כל הפרטים החשובים. כדאי לדעת שבדרך כלל צריך גם אישורים מהנוגעים בדבר כדי לקבל אישור על בנייה מסוימת, מה שאומר שאם לא תהייה התייחסות במקום לנהלים של כיבוי אש לא תוכלו לקבל את האישורים הנדרשים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום וצוות מקצועי מטעם החברה שלנו יגיע לאזור וייקח חלק בפרויקט ההתחדשות העירונית כי המומחית שלנו דרושה לכם.

כתבה מעניינת? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email